Временное ограничение права выезда за границу и выдачи загранпаспорта Однако, есть такое понятие как временное ограничение права выезда за границу. Оно имеет прямое влияние на выдачу загранпаспорта.
г. Запорожье пр. Соборный, 106А
остановка "Малый рынок"
Тел (061) 787-54-97, 270-11-88
       066-086-22-01
       097-033-87-57

Часы работы: пн.-пт.: с 900 до 1800.
суббота: с 900 до 1300
Как нас найти                                

Виды отдыхаСтатьи
Зимний отдых Горнолыжные туры
Туры на море Пляжный отдых
Туры путевки цена Экскурсионная Европа
Дайвинг Дайвинг
Статьи Полезное
Туроператор Партнеры


ПолезностиСтатьи о туризме и туристах
Фото альбомыВременное ограничение права выезда за границу и выдачи загранпаспорта
Временное ограничение права выезда за границу и выдачи загранпаспорта

Временное ограничение права выезда за границу и выдачи загранпаспорта

Для граждан Украины, имеющих загранпаспорт - свободный выезд за пределы страны.

Однако, есть такое понятие как временное ограничение права выезда за границу.
Оно имеет прямое влияние на выдачу загранпаспорта.
Дело в том, что при заполнении анкеты в паспортном столе заявитель указывает на отсутствие обстоятельств, которые согласно действующему законодательству могут влиять на выезд за границу.
Так, если потом выясняется, что таковые имеются, человек не сможет реализовать срочное оформление загранпаспорта из-за задержек в проверке данных или вообще получит отказ в выдаче документа.

Поэтому прежде чем покупать билет стоит уделить свое внимание причинам потенциального отказа в выдаче загранпаспорта и невозможности покинуть пределы ненаглядной Родины.
Закон Украины четко регулирует случаи, при которых выдача загранпаспорта становится невозможной (или временно невозможной).

По закону в выдаче паспорта и выезде за границу откажут если:

О порядке выезда из Украины и въезда в Украину граждан Украины
ВР Украины Закон от 21.01.1994 № 3857-XII


Стаття 6. Підстави для тимчасових обмежень у праві виїзду громадян України за кордон
Громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта у випадках, якщо:

  1.  він обізнаний з відомостями, які становлять державну таємницю, - до закінчення терміну, встановленого статтею 12 цього Закону;
  2.  діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання - до виконання зобов'язань, або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;
  3.  проти нього порушено кримінальну справу - до закінчення провадження у справі;
  4.  він засуджений за вчинення злочину - до відбуття покарання або звільнення від покарання;
  5.  він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи), - до виконання зобов'язань; (пункт 5 частини першої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом України від 04.11.2010 р. N 2677-VI)
  6.  він свідомо сповістив про себе неправдиві відомості - до з'ясування причин і наслідків подання неправдивих відомостей;
  7.  він підлягає призову на строкову військову службу - до вирішення питання про відстрочку від призову;
  8.  щодо нього подано цивільний позов до суду - до закінчення провадження у справі;
  9.  він за вироком суду визнаний особливо небезпечним рецидивістом чи перебуває під адміністративним наглядом міліції - до погашення (зняття) судимості чи припинення нагляду.

Громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон у випадках, передбачених пунктами 1-9 частини першої цієї статті.

Громадянин України, який має паспорт, у разі, коли існують обставини, що обмежують відповідно до пункту 1 частини першої цієї статті право його виїзду за кордон, зобов'язаний здати свій паспорт на збереження до органу внутрішніх справ за місцем проживання у місячний термін після виникнення таких обставин. За наявності достатніх підстав паспорт, що зберігається в органі внутрішніх справ, повертається у 10-денний термін з моменту звернення громадянина або його законного представника.

Паспорт може бути тимчасово затримано чи вилучено у випадках, передбачених пунктами 1-9 частини першої цієї статті, або в разі використання паспорта для вчинення злочину, або виявлення у ньому підробки, а також у випадках припинення громадянства України. Тимчасове затримання або вилучення паспорта у таких випадках здійснюється судом, органами прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, Державної прикордонної служби України, військовими комісаріатами, та консульською службою України.

У разі повернення громадянину України тимчасово затриманого (вилученого) паспорта у межах терміну його дії державне мито не справляється.

Билетные кассы, туристические фирмы, транспортные компании ...
НЕ НЕСУТ ответственность за невыезд гражданина за границу по указанным причинам!


     Нет отзывов для Временное ограничение права выезда за границу и выдачи загранпаспорта

Туристическое агентство Люкс